HomeHome  Log in  RegisterRegister  SearchSearch  FAQFAQ  

Share | 
 

 دوستان اين مطلب رو بخونيد و حتما نظرتون رو هم بگذاريد خيلي مهمه

Go down 
AuthorMessage
malekeinkhak

avatar

تعداد پستها : 158
امتیاز : 3571
اعتبار : 57

PostSubject: دوستان اين مطلب رو بخونيد و حتما نظرتون رو هم بگذاريد خيلي مهمه   2010-04-09, 06:54

مصاحبه افسر یهودی تبار و سابقه دار "CIA" و همسرش
در برنامه تلویزیونی "چارلی رز"
احمدی نژاد حسابگراست
باید با او وارد معامله شد!

سرانجام یکی از خوانندگان پیک نت، مصاحبه تلویزیونی آقا و خانم "لِوِرت" را ترجمه کرده و برای انتشار دراختیار ما قرار داد. این خواننده خوب پیک نت، امضای "شیرپاک خورده" را برای خود انتخاب کرده که ما نیز همین نام را بعنوان مترجم مطلب برگزیدیم.

آقا و خانم "لورت" از وابستگان و یا ماموران سازمان "CIA" امریکا هستند و در یک برنامه تلویزیونی مطالبی را که در ادامه می خوانید بیان داشته اند. آنها از ملاقات های خودشان با مقامات سپاه و از جمله محسن رضائی فرمانده اسبق سپاه و دبیر کنونی مجمع مصلحت نظام می گویند. آینده امیدوار کننده ای که آنها برای روابط امریکا و احمدی نژاد ترسیم می کنند، بسیار قابل توجه است. پیک نت در شماره 14 فروردین خود، خلاصه ای از این مصاحبه را منتشر کرده و از خوانندگان مسلط به زبان انگلیسی خود خواسته بود تا این برنامه تلویزیونی را مشاهده کرده و آن را ترجمه و برای انتشار دراختیار ما بگذارند. این درخواست ما را "شیرک پاک خورده" اجابت کرد و در همینجا از ایشان نهایت سپاس را داریم.

خانم لورت دراین مصاحبه می گوید:

معتقد هستند که در انتخابات ایران هیچ تقلبی نشده است. هیچ سندی مبنی بر وجود تقلب تا به حال از سوی مخالفین احمدی نژاد ارائه نشده است. تظر سنجی 3 ارگان آمریکایی و دانشگاه تهران همه نشان از این دارد که مردم به احمدی نژاد رای داده اند. اینکه یک نفر از یک پاسدار سئوال کند که چه طوری رای بنویسم که تقلب به حساب نمی آید.

دو هفته قبل که در ایران بودم، از طرفداران موسوی پرسیدم که چرا به خیابان ریختید؟

گفتند: چون آقای موسوی گفت که تقلب شده

پرسیدم: سندی هم دادند که حاکی از تقلب باشد؟

گفتند : نه

دولت حاکم به اندازه کافی پاسخگو است. کما اینکه در مورد کهریزک که در آن جنایاتی شده بود بلافاصله آنرا تعطیل کردند و الان دارند همه دست اندر کاران را محاکمه می کنند. در زمان شاه هم ساواک به طور معمول در خیابان به روی مردم شلیک می کرد. این دولت با دولتهای چین- مصر- عربستان سعودی – و عراق صدام حسین فرق زیادی دارد.

خاتمی نشان داد که نتوانست خوب کار کند و موسوی هم نه رفرمیست خوبی است و نه حامی و کمک های بدرد بخوری دارد. جنبش سبز رو به خاموشی دارد و بزرگترین اشتباه غرب این است که با جنبشی که رهبر ندارد معامله کند.

آمریکا بدون داشتن رابطه با ایران نمیتواند به هیچکدام از برنامه هایی که در منطقه بسیار مهم خاورمیانه دارد برسد. آنهایی که ایران را اداره می کنند می خواهند بدانند که آمریکا به دنبال تغییر رژیم نیست. علامتی میخواهند. خود احمدی نژاد علاقه نشان میدهد. او در حکومت است و باید با او وارد معامله شد. باید از آنها پرسید که مسئله شان چیست؟ چه میخواهند؟ از چه نگران هستند؟ ایران هم هیروکربور دارد هم موقعیت استراتژیک. ضد هالوکاست بودن احمدی نژاد فقط برای کسب موقعیت است. او میخواهد بین مردم سنی منطقه طرفدار پیدا کند و ضمنا برای جلب نظر آمریکا! من این را به عنوان یک یهودی آمریکایی می گویم. غرب پیغام احمدی نژاد را بد درک کرده است٬ او قرار نیست که به اسرائیل حمله کند و از روی زمین محوش کند. او میگوید اگر انتخابات شود جمعیت یهود در بین فلسطینی ها حل میشود و در واقع به این شکل اسراییل از روی نقشه حذف می شود٬ منظورش حذف فیزیکی نیست. او می خواهد به عنوان حامی حزب الله و حماس شناخته شود. او میداند که نمایش ضد اسراییلی برای او مفید است. او یک سیاستمدار حسابگر است.

احمدی نژاد آدمی مردمی است٬ او به اقصی نقاط کشور مسافرت کرده است و با همه اقشار مردم ملاقات کرده٬ همه طبقات مردم او را دوست دارند و از او حمایت می کنند. او محبوب ترین رییس جمهور ایران تا به حال بوده است. او سیاستمدار موثری است. او نیازی ندارد که پاسداران را همیشه به خیابان بفرستد٬ با کمی اصلاحات می تواند اوضاع را آرام کند.

آمریکا باید با او وارد معامله شود. در مقایسه میان احمدی نژاد و سادات، سادات خیلی بیشتر از احمدی نژاد ضد اسراییلی بود. او قبل از اینکه مرد صلح شود٬ مرد جنگ بود. او دستور داده بود که هر یهودی را که دیدید٬ بکشید. ولی دیدیم که در نهایت به سوی آمریکا آمد و مبتکر صلح بین اعراب و اسرائیل شد. باید مانند زمان نیکسون و کسینجر که بانی صلح با چین و مصر شدند٬ دولت اوباما هم با ایران وارد معامله شود. برای منافع اسرائیل و امنیت آن باید برگشت به سوی رابطه با ایران.

سپاه پاسداران در جهت خصوصی سازی اقدامات موثری انجام میدهد. قبلا که ما با محسن رضایی ملاقات کرده بودیم٬ بعدا او به ما پیغام داد که ما با هیچی که نمیتوانیم معامله کنیم!

آنها یک علامتی میخواهند.

رفسنجانی هم هیچوقت به جنگ رهبر نمی رود. او گفته است که رهبر در مرکز ثقل همه چیز قرار دارد. این یعنی ختم جنبش سبز.

------------منبع : https://peiknet.com/index.htm

--
Back to top Go down
sina sabz

avatar

تعداد پستها : 119
امتیاز : 3383
اعتبار : 49

PostSubject: Re: دوستان اين مطلب رو بخونيد و حتما نظرتون رو هم بگذاريد خيلي مهمه   2010-04-09, 11:59

در هر سازمانی بین افراد مختلف نظرات مختلفی وجود داره مثلا در همین جمهوری اسلامی توکلی و مطهری و علی لاریجانی اصولگرا هستند احمد خاتمی-جنتی و رسایی هم اصولگرا هستند اما نظراتشون زمین تا آسمون با هم فرق داره در ضمن آمریکا سیاستهای کلانش رو با حرف یک مامور سیا تنظیم نمیکنه در این میان فقط غربیها نبودند که از دوام جمهوری اسلامی احساس خطر کردند بلکه تغییر موضع عجیب روسیه در مورد جمهوری اسلامی نوید سرنگونی نظام را میدهد. چیزی که خیلیها سوال میکنند این است که چرا مردم شلوغ کردند خوب این همه سال انتخابات مختلف انجام میشه ولی هیچکس حرفی نمیزنه اما دلیل اینکه اینبار مردم به این شکل عمل کردند حمایت رهبر- شورای نگهبان و وزارت کشور از محمود ا.ن قبل از اعلام نتیجه انتخابات بود که شک بر انگیز شد دلیل دیگر اینکه 4سال پیش با وجود اینکه محمود ا.ن انقدر محبوب بود و رقیبش هم یک شخص منفور به اسم رفسنجانی بود تازه در دور دوم 17میلیون رای آورد اما در این دوره که یک شخص منفور و رقیب قدرتمندی به اسم موسوی داشت 2برابر آقای موسوی رای آورد که خیلی عجیب بود.
در نظامی که سردار مدحی که یک زمانی مشاور خامنه ای وبه دست راست ایشون مطرحبود از کشور خارج میشه و میگه من دیگه حاظر نیستم با این نظام ظالم همکاری کنم. این خیلی حرف بزرگ و سنگینی هست یا حتی نظام در خود سپاه و بیت رهبری هم مخالف داره یکی از آشنایان ما در بیت رهبری هست که این یک نمونش که البته ایشون میخواست بیاد بیرون که تهدیدش کردند اگر این کارو بکنه به خودش و خانوادش آسیب میزنند بعد هم محمد ا.ن عددی نیست در نظام یک نمونه در ملاقات با 5+1 در سویس بود که سعید جلیلی شرایط اونها رو قبول کرد ولی وقتی اومد ایران رهبر ایران زد زیر قرار داد گفت نه به نظر من احتمالش زیاد که محمود رو برای آرام شدن اوضاع قربانیش کنند دیگه این از سعید امامی که به خامنه ای نزدیکتر نیست
ولی این خبری که شما گفتی به نظر من بو داره احتمال اینکه جمهوری اسلامی پول کلانی رو پرداخت کرده برای انتشار این خبر بعید نیست و قتی چین و ایران به شرکت یاهو پول میدند که اطلاعات کاربرانشون را در اختیارشون قرار بده اینکه دیگه چیزی نیست
Back to top Go down
malekeinkhak

avatar

تعداد پستها : 158
امتیاز : 3571
اعتبار : 57

PostSubject: Re: دوستان اين مطلب رو بخونيد و حتما نظرتون رو هم بگذاريد خيلي مهمه   2010-04-09, 17:12

در مورد پراگراف اول خوب كاملا حق با شماست
و درسته كه امريكا سياستهاي كلانش رو با حرف هاي يك مامور سيا تنظيم نميكنه اما سوالي كه اينجا مطرح ميشه اينه كه ايا واقعا غرب در مواجه با جمهوري اسلامي شكست خورده ( همونطور كه ميدونيم هيچ كشوري حاضر نيست كه منافع خودش رو به خاطر ديگران به خطر بندازه ) و حاضر به پذيرش سران جمهوري اسلامي شده و ميخواد با ايران وارد معامله بشه كه اگر اينطور بشه يك بار ديگر تاريخ خيانت بزرگي رو در حق مردم ايران روا داشته و اگر اين قضيه جدي باشه جنبش سبز ميبايست جديت و هوشياري بيشتري از خودش نشون بده تا اينكه راه رو براي ايجاد يك دموكراسي فرا گير فراهم كنه و به پيروزي برسه
Back to top Go down
sina sabz

avatar

تعداد پستها : 119
امتیاز : 3383
اعتبار : 49

PostSubject: Re: دوستان اين مطلب رو بخونيد و حتما نظرتون رو هم بگذاريد خيلي مهمه   2010-04-10, 07:05

بله من هم با شما موافقم که به اروپاییها نمیشه اعتماد کرد اگر اونها مشکلاتشون با ایران حل بشه بخصوص پرونده هسته ای ایران دیگه اونوقت هست که حقوق بشر کشک میشه طرح نقض حقوق بشر از سوی غربیها ابزاری برای فشار به ایران است.
ولی مسئله دیگر این هست که جمهوری اسلامی خودش رو در یک مسیر غیر قابل برگشت در ذهن هوادارانش قرار داده چند سال حرف از کوتاه نیامدن بر سر برنامه هسته ای میزنند و عقب نشینی را نتیجه گذشتن از حقوق ملت ایران معرفی میکنند. اگر تن به درخواست 5+1 بدن تاثیر بدی در ذهن طرفداراشون داره و این یک ذره اعتبارشون هم خدشه دار میشه
البته جمهوری اسلامی به نفع هیچکسی در دنیا نیست مگر یک سری فرماندهان و افراد نزدیک به سران نظام و گروه های تروریستی خاورمیانه به هر حال ما از بازیهای پشت پرده خبر نداریم ولی امیدوارم هر اتفاقی که میفته به نفع جنبش سبز باشه
ما پیروزیم7
Back to top Go down
sina sabz

avatar

تعداد پستها : 119
امتیاز : 3383
اعتبار : 49

PostSubject: Re: دوستان اين مطلب رو بخونيد و حتما نظرتون رو هم بگذاريد خيلي مهمه   2010-04-10, 07:13

مهمترین ابزار جمهوری اسلامی برای مقابله با جهان نفت است که به گفته وزیر نفت اگر سرمایه گذاری در حوضه نفت ایران به همین شکل ادامه پیدا کنه احتمالا ایران 11 تا 16 سال آینده صادرات نفتش کاملا متوقف میشه جمهوری اسلامی یا باید با غرب به توافق برسه یا مثل کره شمالی به یک کشور منزوی و ضعیف تبدیل بشه که فقط به خاطر بدست آوردن نیروی اتمی به این روز افتاد و خیلی چیزها رو که برای کشوری حیاتی بود درست مثل جمهوری اسلامی از دست داد فناوری هسته ای خیلی مهم هست اما نه اینقدر که ما خیلی چیزهای مهمتری رو برای بدست آوردن اون از دست بدیم . اندازه 100 نیروگاه هزینه کردیم ولی هنوز به لطف برادران وفادار روسی یک نیروگاه کامل هم نداریم
Back to top Go down
z_ahvazi

avatar

تعداد پستها : 34
امتیاز : 3146
اعتبار : 14

PostSubject: Re: دوستان اين مطلب رو بخونيد و حتما نظرتون رو هم بگذاريد خيلي مهمه   2010-04-10, 15:44

اين حرفهاي كه اين آقا و خانم زده‌اند، دقيقا همان حرفهايي است كه ما از زبان و رسانه‌هاي داخلي ميشنويم خيلي جانبدارانه است، در بهترين شكل دفاع غربي ها از ايران، از اين ادبيات و مطالب يكجانبه استفاده نميشود. به هر حال، اختلاف و تضاد غربي ها با حكومت ايران به گونه‌اي است كه در بهترين شكل دفاع اين همه مدح نمي‌كنند و يكجانبه همان حرفهاي نظام را تكرار نمي‌كنند، موضوع بو دار است. از سويي ديگر، از هر جنبش سبزي كه بپرسي ده دليل براي وقوع تقلب مي‌تواند ارائه دهد، از چه كسي پرسيده‌اند كه او جواب داده نمي‌دانم و فقط به خاطر موسوي بيرون آمده‌ام. اولا فقط موسوي نيست، قشر وسيعي از سياستمداران همين نظر را دارند تا رضائي كه طرفدار رژيم است. ثانيا اصولا جنبش سبز موسوي در كنار خود دارند نه در جلو و رهبر خود، تا حالا چندين بار جنبش سبز به خيابان آمده‌اند در حالي كه اثري از دعوت و حضور موسوي نبوده است و شعارهاي مستقلي نيز سر داده‌اند.
Back to top Go down
 
دوستان اين مطلب رو بخونيد و حتما نظرتون رو هم بگذاريد خيلي مهمه
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
انجمن جنبش سبز ایران :: جنبش سبز ایران :: اخبار- تحلیل- پیشنهاد-
Jump to:  
طراحی و توسعه توسط تیم تولبار جنبش سبز
Free forum | © phpBB | Free forum support | Report an abuse | Free forum